Prodental Legionowo - o nas
Prodental Legionowo - usługi stomatologiczne
Prodental Legionowo - stomatolodzy dentyści
Prodental - gabinety stomatologiczne
Prodental - pantomografia i cefalometria 3D
Prodental - pracownia protetyczna w Legionowie
Prodental - pracownia ortodontyczna w Legionowie
Prodental Legionowo - cennik usług stomatologicznych
Prodental Legionowo - dane kontaktowe, adres, telefony, e-mail

Znieczulenie komputerowe - Prodental Legionowo - Quick Sleeper S4

 Pantmoografy, zdjęcia cefalometryczne oraz obrazowanie 3D

 

 


ul. Zakopiańska 4A
(róg Gdyńskiej)
05-120 Legionowo

Rejestracja telefoniczna

tel.:     022 784 95 35

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 -  20:00
oraz w sobotę
w godzinach 8:00 -  15:00

 

ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE
QUICK SLEEPER S4

 

 

W naszym gabinecie stosujemy najnowocześniejszy system znieczuleń komputerowych QUICK SLEEPER S4 firmy Dental Hi Tec.

 

Nowoczesna stomatologia oraz rozwój preparatów do znieczuleń sprawia, iż leczenie u stomatologa w coraz większym stopniu odbywa się bezboleśnie. Zdając sobie jednak sprawę z faktu, że czasami nasi pacjenci bardziej boją się znieczulenia i samej iniekcji przy znieczulaniu niż właściwego leczenia, postanowiliśmy wprowadzić w naszym gabinecie najnowocześniejszy, bezbolesny, sterowany komputerowo system znieczuleń QuickSleeper S4.

Stosowanie QuickSleeper'a w znaczący sposób redukuje ból u pacjenta, jednocześnie zmniejszając stres i czas zabiegu. Pozwala na doskonałe znieczulenie wokół zęba, a w porównaniu do metod tradycyjnych nie powoduje znieczulenia policzków i warg, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. System QuickSleeper całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń, umożliwia wykonywanie wszystkich technik i rodzajów znieczuleń z niespotykaną precyzją i komfortem dla pacjenta. Urządzenie jest sterowane mikroprocesorowo, co gwarantuje maksymalną precyzję całego procesu znieczulenia i sprawia, że QuickSleeper S4 jest najdoskonalszym systemem komputerowych znieczuleń.

CECHY SYSTEMU ZNIECZULEŃ KOMPUTEROWYCH QUICKSLEEPER

- bez konieczności dodatkowego znieczulania od strony podniebienia,

- natychmiastowe,

- bez odrętwienia tkanek miękkich,

- skuteczne nawet w przypadku zapalenia miazgi,

- umożliwiaja leczenie kilku zębów przy jednorazowym znieczuleniu.

NAJWYŻSZA KONTROLA

 

QuickSleeper jest urządzeniem do wykonywania miejscowych znieczuleń stomatologicznych, w którym proces podawania środka znieczulającego jest kontrolowany przez mikroprocesorowy układ kontrolny. Ponieważ komputer podaje płyn znieczulający bardzo wolno - pod kontrolą mikroprocesora. Jest on wchłaniany miejscowo a nie wtłaczany pod dużym ciśnieniem (tak jak w klasycznych strzykawkach). Znieczulenie komputerowe jest absolutnie nowatorskim rozwiązaniem. Jego konstrukcja, wygląd, a także działanie pozwalają na wyeliminowanie stresu związanego z widokiem klasycznej strzykawki. Statystyki podają bowiem, że aż 43% pacjentów uciekłoby najchętniej z fotela widząc dentystę zbliżającego się ze strzykawką. Działanie komputerowe pozwala lekarzowi podać środek znieczulający niebywale precyzyjnie i bezboleśnie nie powodując przy tym uczucia bólu, pieczenia czy też nieprzyjemnego rozpychania dzięki zastosowaniu fizjologicznej prędkości podawania środka. 

 

REWOLUCYJNA JAKOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ ZNIECZULEŃ

QuickSleeper jest systemem, który całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń. Znieczulenie dokonywane jest za pomocą cieniutkiej igły ruchami rotacyjnymi a jej praca jest sterowana przez komputer. Jest ono jednocześnie bardziej skuteczne oraz eliminuje efekt odrętwienia, który przy standardowym znieczuleniu utrzymuje się przez ok. 1h. Zarówno ciśnienie podawanego środka jak i jego ilość oraz rotacja igły są sterowane mikroprocesorowo. Dzięki systemowi QuickSleeper znieczulenie jest bezbolesne i bardziej skuteczne. W naszym gabinecie dysponujemy najnowszą generacją tego systemu- QuickSleeper 4, które osiągnęło na Zachodzie Europy absolutny sukces i jest powszechnie stosowane w praktykach stomatologicznych.

ŒBezprzewodowy i bezbateryjny pedał oraz zminiaturyzowana jednostka sterująca.

Nowa, niezwykle ergonomiczna i lekka końcówka oraz diody wskazujące widoczne z każdej strony końcówki.

ŽMechanizm rotacji wykorzystuje łożyska o wysokiej wydajności, co gwarantuje maksymalny komfort podczas pracy.

Zautomatyzowany system iniekcji podczas rotacji, co zapobiega zapychaniu igły.

Zintegrowany z aplikatorem ochraniacz wargowy, co zmniejsza ilość czynności przy obsłudze urządzenia.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIE

QuickSleeper w znaczący sposób redukuje ból u pacjenta, jednocześnie zmniejszając stres i czas trwania wizyty. Urządzenie to ma kilka programów iniekcji, które można dostosować do indywidualnego klinicznego przypadku. Pozwala na doskonałe znieczulenie wokół zęba, nie powodując znieczulenia policzków i warg, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. QuickSleeper to system umożliwiający także znieczulenie śródkostne, pomocne w trakcie przeprowadzania rozległych zabiegów chirurgicznych.

 

Dzięki QuickSleeper S4
leczenie w naszym gabinecie przebiega bezboleśnie i komfortowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.prodental-legionowo.pl © 2007-2017